Ohlasy zákazníků

 

Dobrý den,
s prací jsem byl velice spokojený, hlavně jde vidět, že zahradnictví vážně rozumí.

Zaoral, Olomouc

„Na pana Pařízka jsme se obrátili s žádostí o úpravu naší zahrady, především o obnovu trávníku a prořezání dřevin. S jeho prací jsme byli spokojeni, zahrada prohlédla, s údržbou se na něho budeme dále obracet.“

Juráskovi

„Obrátila jsem se na tuto firmu kvůli úpravě zahrady, kterou jsem měla zanedbanou a potřebovala ji zvelebit. Pan Pařízek mi pomohl s údržbou, která dopadla výborně a jsem spokojená. Děkuji za jeho pomoc, slušné a vstřícné jednání a také příznivou cenu.“

Alena Procházková, Olomouc

„Děkujeme za provedené zastřižení ovocných stromků – jabloní. Jsme spokojeni a těšíme se na úrodu. “

Jana a Radek Kožouškovi

Zahradník pan Pařízek mi již několik let pomáhá s údržbou, jak v ovocné zahradě s prostřihem stromků, ale také novým osazováním stromků i drobného ovoce. Jeho služby využívám i v pracích při zastřiháváním živého plotu, ale i v zakládání okrasných záhonů. Je velmi šikovný a rychlý, za příznivou cenu. Vážím si jeho spolupráce i rad, které mi poskytuje. Doporučuji služby pana Pařízka všem, kteří mají zahradu a potřebují i morální podporu při zvelebování svého zahradního království. Švihálková z Nových Sadů v Olomouci.

Paní Švihálková, Olomouc, Nové Sady

Nechala jsem si od pana Pařízka navrhnout předzahrádku, založit trávník a vysadit keře. S jeho prací jsem byla nanejvýš spokojena. Zhotovil mi i krásnou pyramidu z růží. Od té doby mu svěřuji celoroční práce na zahradě, jako jsou průřezy dřevin, postřiky proti plevelu a hnojení. Všem jeho služby vřele doporučuji.

Paní Anderlová, Olomouc, Ulice Wellnerova

 

Pan Pařízek mi už několik let pečuje o zahradu, ošetřuje ovocné stromky a zeleň. Díky jeho postřikům mi na zahradě již neroste plevel. Velmi ho za to chválím.

Paní Čotková, Olomouc, Hejčín

Obrátil jsem se na tuto firmu kvůli úpravám okrasných keřů a musím říct, že mě nezklamala. S panem Pařízkem se velmi dobře spolupracuje. Jeho ceny jsou příznivé a je vidět, že má s úpravou keřů a trávníku bohaté zkušenosti. Rodině a přátelům se má zahrada velmi líbila. Na ukázku přikládám několik fotografií:

Pan Holiš, Olomouc, Ulice Dlouhá

Se službami pana Pařízka jsem spokojena. Už nějaký čas se mi stará o zahradu, upravuje keře, trávník a rostliny. Jsem za to velmi ráda, nejen že mám o starost míň, ale má zahrady nyní vypadá hezčí a zdravější. Zvlášť musím ocenit bačkůrkovitou tys, kterou mi pochválili i příbuzní. Přeji hodně dalších spokojených zákazníků.

Paní Pokorná, Olomouc, Ulice Dvořákova

„Jiří Pařízek tvoří velké květinové dekorace, které oživují mé firemní prostory. Musím říct, že jsou parádní – propracované, umělecké. Doporučuji. Přikládám pár fotek na ukázku:“

Pan Vláčil Olomouc, Wellnerova

„Dobrý večer pane Pařízku, zde Vám posílám slíbené fotky Vaší práce. Je to opravdu velmi pěkné a přesně to zapadá do našeho interiéru. Ostatně to vidíte sám. Šlo to sice trochui obtížněji na svět, ale trpělivost se mi vyplatila. Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně dalších tvůrčích úspěchů a nápadů.“

Eva Pinkasová

S realizací úpravy zeleně v areálu závodu JUTA a.s Olomouc jsme byli velmi spokojeni. Přístup pana Pařízka byl vstřícný a profesionální, jednání a komunikace jasná a bezproblémová. Dohodnutá doba realizace a cena byla dodržena. Pana Pařízka můžeme všem, kdo chtějí mít pěkně upravené okolí svého domu, zahradu, ale i třeba areál závodu vřele doporučit.

JUTA a.s závod